Kërkoni shpallje në MerrJep.

kujdestare per te moshuar prishtine FILTER Online 11 visitors | 0 pending ADV Select the city Tirane Berati Durres Elbasan Fier Gjirokaster Himare Kavaje Korce Kruje Kukes Lezhe Lushnje Permet Peshkopi Pogradec Puke Sarande Shkoder Skrapar Tepelene Tirane Tropoje Vlore.

Aug 1, 2022 · Kujdestare për te moshuar Kërkojme kujdestare për kujdes ditore për dy pleq (burrë dhe grua). .

7 milionë banorëve është 30 vjet ndërsa vetëm 6.

Kërkohet një kujdestare e sjellshme dhe serioze.

Kërko. J_0-" referrerpolicy="origin" target="_blank">See full list on profesionist. Kerkoj kujdestare per nenen e moshuar ne Prishtine.

Paga shume e mire,.

Kujdestarja. Mosha deri në 50 vjet. kujdestare per te moshuar For sale Wanted For rent Wanted to rent Hiring for a job Looking for a job Biznes dhe punë Fushë Kosovë.

Aug 1, 2022 · Kujdestare për te moshuar Kërkojme kujdestare për kujdes ditore për dy pleq (burrë dhe grua). Kriteret: Eksperiencë pune me të moshuar.

Kujdestarja.

com.

Kërko. .

Njoftime Pune-kujdestare per te moshuar. .

Kerkoj nje kujdestare per nje grua te moshuar 74 vjeç.
Pantheon Group Agjenci Sherbimi & Punesimesh ofron punesim ne pozicionin: Kujdestare per te moshuar Orare te ndryshme Part-time Full time 24 ore dhe orare flexibel Vendndodhja: Tirane dhe ne te gjithe Shqiperine.
.

E skaduar.

Nese prindi ose gjyshi juaj kane veshtiresi nga ana shendetesore, gjeja e pare qe duhet te beni eshte te punesoni nje kujdestare per te moshuar sepse ata do mund te kujdesen sic duhet per te moshuarin.

. Lire. Të plakesh është bukur dhe çdo person e quan veten bekuar përderisa arrin në këtë cikël jetësor.

Dec 26, 2019 · Hapen aplikimet për Punësim për Kujdestarë për persona të Moshuar. Zotria i kryen vet nevojat personale , kerkohet një zonjë për të qëndruar me zotrin për shoqëri ,gatim dhe pastrim. . Kjo qendër financohet në mënyrë vetanake, nuk bazohet. interesuarat kontaktojnë në: +383 49 960.

Dhënia e ushqimit sipas nevojës si dhe ndërrimi i.

Per kontakt: 044136241. Kërkoj kujdestare për një grua të moshuar në Prishtinë.

Kërkoni shpallje në MerrJep.

per shoqeri per te bere pazarin per ndonje pune te vogel shtepiake.

Kriteret: Eksperiencë pune me të moshuar.

kujdestare per te moshuar Të gjitha Biznes dhe punë Punë Fushë Kosovë.

Working hours from 10 am to 18 pm (Monday to Saturday).